| f t | Login

Jogos - Premier League (Belarus)

29 March 2019
FC Minsk 0:0 Vitebsk
Gomel 2:3 Neman Grodno
30 March 2019
BATE Borisov 2:0 Dnyapro
Isloch 2:0 Gorodeya
Shakhtyor Soligorsk 1:0 Tarpeda Minsk
31 March 2019
Dinamo Minsk 1:0 FC Slavia-Mozyr
Slutsk 0:0 Energetyk-BDU
Torpedo Zhodino 1:2 Dinamo Brest
5 April 2019
FC Minsk 0:0 Dinamo Minsk
Gorodeya 1:1 Vitebsk
6 April 2019
Energetyk-BDU 0:4 BATE Borisov
Neman Grodno 0:3 Shakhtyor Soligorsk
Slutsk 0:6 Gomel
Tarpeda Minsk 1:0 Isloch
7 April 2019
Dinamo Brest 3:1 Dnyapro
FC Slavia-Mozyr 1:2 Torpedo Zhodino
12 April 2019
Dnyapro 1:2 FC Slavia-Mozyr
13 April 2019
Gomel 3:0 Energetyk-BDU
Torpedo Zhodino 1:1 FC Minsk
14 April 2019
BATE Borisov 0:1 Dinamo Brest
Dinamo Minsk 1:0 Gorodeya
Isloch 1:0 Neman Grodno
Vitebsk 1:1 Tarpeda Minsk
15 April 2019
Shakhtyor Soligorsk 1:0 Slutsk
19 April 2019
FC Minsk 0:0 Dnyapro
Neman Grodno 1:0 Vitebsk
20 April 2019
FC Slavia-Mozyr 1:2 BATE Borisov
Gorodeya 0:3 Torpedo Zhodino
Tarpeda Minsk 0:1 Dinamo Minsk
21 April 2019
Energetyk-BDU 1:1 Dinamo Brest
Gomel 0:1 Shakhtyor Soligorsk
Slutsk 1:3 Isloch
25 April 2019
Dinamo Brest 0:0 FC Slavia-Mozyr
Torpedo Zhodino 2:0 Tarpeda Minsk
26 April 2019
BATE Borisov 1:0 FC Minsk
Dinamo Minsk 0:1 Neman Grodno
Vitebsk 2:2 Slutsk
27 April 2019
Dnyapro 0:0 Gorodeya
Isloch 3:1 Gomel
Shakhtyor Soligorsk 3:4 Energetyk-BDU
4 May 2019
Neman Grodno 0:0 Torpedo Zhodino
Tarpeda Minsk 0:1 Dnyapro
5 May 2019
Energetyk-BDU 1:2 FC Slavia-Mozyr
FC Minsk 1:2 Dinamo Brest
Slutsk 2:1 Dinamo Minsk
6 May 2019
Gomel 1:2 Vitebsk
Gorodeya 1:0 BATE Borisov
Shakhtyor Soligorsk 1:0 Isloch
10 May 2019
FC Slavia-Mozyr 4:3 FC Minsk
11 May 2019
Dinamo Brest 4:0 Gorodeya
Dnyapro 0:3 Neman Grodno
Isloch 2:1 Energetyk-BDU
Torpedo Zhodino 1:0 Slutsk
12 May 2019
BATE Borisov 1:0 Tarpeda Minsk
Dinamo Minsk 3:1 Gomel
Vitebsk 1:0 Shakhtyor Soligorsk
17 May 2019
Energetyk-BDU 3:3 FC Minsk
Gorodeya 1:0 FC Slavia-Mozyr
Neman Grodno 0:1 BATE Borisov
18 May 2019
Gomel 2:3 Torpedo Zhodino
Isloch 3:0 Vitebsk
Shakhtyor Soligorsk 3:0 Dinamo Minsk
19 May 2019
Slutsk 2:2 Dnyapro
Tarpeda Minsk 0:1 Dinamo Brest
22 May 2019
Torpedo Zhodino 0:1 Shakhtyor Soligorsk
Vitebsk 3:0 Energetyk-BDU
24 May 2019
BATE Borisov 3:0 Slutsk
Dinamo Minsk 1:0 Isloch
Dnyapro 1:1 Gomel
25 May 2019
Dinamo Brest 6:1 Neman Grodno
FC Minsk 0:3 Gorodeya
FC Slavia-Mozyr 2:0 Tarpeda Minsk
31 May 2019
Isloch 1:0 Torpedo Zhodino
Shakhtyor Soligorsk 3:1 Dnyapro
1 June 2019
Energetyk-BDU 0:0 Gorodeya
Gomel 0:2 BATE Borisov
Vitebsk 1:3 Dinamo Minsk
2 June 2019
Neman Grodno 0:1 FC Slavia-Mozyr
Slutsk 1:3 Dinamo Brest
Tarpeda Minsk 0:0 FC Minsk
14 June 2019
FC Minsk 2:1 Neman Grodno
Gorodeya 0:0 Tarpeda Minsk
15 June 2019
Dnyapro 3:0 Isloch
FC Slavia-Mozyr 1:1 Slutsk
Torpedo Zhodino 1:0 Vitebsk
16 June 2019
BATE Borisov 3:1 Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest 3:0 Gomel
Dinamo Minsk 6:1 Energetyk-BDU
21 June 2019
Energetyk-BDU 2:1 Tarpeda Minsk
Neman Grodno 1:3 Gorodeya
22 June 2019
Dinamo Minsk 0:3 Torpedo Zhodino
Isloch 0:0 BATE Borisov
Shakhtyor Soligorsk 0:0 Dinamo Brest
23 June 2019
Gomel 2:2 FC Slavia-Mozyr
Slutsk 1:0 FC Minsk
Vitebsk 2:1 Dnyapro
28 June 2019
Tarpeda Minsk 0:3 Neman Grodno
Torpedo Zhodino 3:3 Energetyk-BDU
29 June 2019
Dinamo Brest 5:1 Isloch
FC Minsk 3:2 Gomel
Gorodeya 1:0 Slutsk
30 June 2019
BATE Borisov 3:0 Vitebsk
Dnyapro 0:2 Dinamo Minsk
FC Slavia-Mozyr 0:1 Shakhtyor Soligorsk
5 July 2019
Dinamo Minsk 1:2 BATE Borisov
Torpedo Zhodino 1:0 Dnyapro
6 July 2019
Energetyk-BDU 2:4 Neman Grodno
Shakhtyor Soligorsk 3:2 FC Minsk
Vitebsk 0:1 Dinamo Brest
7 July 2019
Gomel 0:0 Gorodeya
Isloch 2:1 FC Slavia-Mozyr
Slutsk 1:0 Tarpeda Minsk
12 July 2019
Dnyapro 3:4 Energetyk-BDU
FC Minsk 3:3 Isloch
13 July 2019
BATE Borisov 4:1 Torpedo Zhodino
Neman Grodno 0:0 Slutsk
Tarpeda Minsk 1:2 Gomel
14 July 2019
Dinamo Brest 1:2 Dinamo Minsk
19 July 2019
Energetyk-BDU 0:1 Slutsk
Neman Grodno 1:1 Gomel
20 July 2019
Dinamo Brest 4:1 Torpedo Zhodino
Gorodeya 1:2 Isloch
21 July 2019
Vitebsk 1:1 FC Minsk
9 August 2019
Isloch *3:0 Tarpeda Minsk
Torpedo Zhodino 1:1 FC Slavia-Mozyr
10 August 2019
Dnyapro 0:1 Dinamo Brest
Gomel 3:4 Slutsk
11 August 2019
BATE Borisov 4:1 Energetyk-BDU
Dinamo Minsk 3:2 FC Minsk
Vitebsk 0:2 Gorodeya
12 August 2019
Shakhtyor Soligorsk 6:0 Neman Grodno
16 August 2019
Energetyk-BDU 1:1 Gomel
Neman Grodno 1:1 Isloch
17 August 2019
FC Minsk 2:0 Torpedo Zhodino
FC Slavia-Mozyr 1:0 Dnyapro
Tarpeda Minsk 0:3* Vitebsk
18 August 2019
Gorodeya 3:1 Dinamo Minsk
19 August 2019
Slutsk : Shakhtyor Soligorsk
23 August 2019
Dnyapro : FC Minsk
Isloch : Slutsk
24 August 2019
BATE Borisov : FC Slavia-Mozyr
Dinamo Brest : Energetyk-BDU
Vitebsk : Neman Grodno
25 August 2019
Dinamo Brest : BATE Borisov
Dinamo Minsk : Tarpeda Minsk
Shakhtyor Soligorsk : Gomel
Torpedo Zhodino : Gorodeya
30 August 2019
Gorodeya : Dnyapro
Tarpeda Minsk : Torpedo Zhodino
31 August 2019
FC Minsk : BATE Borisov
FC Slavia-Mozyr : Dinamo Brest
Gomel : Isloch
1 September 2019
Energetyk-BDU : Shakhtyor Soligorsk
Neman Grodno : Dinamo Minsk
Slutsk : Vitebsk
13 September 2019
Dnyapro : Tarpeda Minsk
Isloch : Shakhtyor Soligorsk
14 September 2019
BATE Borisov : Gorodeya
Dinamo Brest : FC Minsk
Torpedo Zhodino : Neman Grodno
15 September 2019
Dinamo Minsk : Slutsk
FC Slavia-Mozyr : Energetyk-BDU
16 September 2019
Vitebsk : Gomel
20 September 2019
FC Minsk : FC Slavia-Mozyr
Gorodeya : Dinamo Brest
21 September 2019
Energetyk-BDU : Isloch
Neman Grodno : Dnyapro
Slutsk : Torpedo Zhodino
22 September 2019
Gomel : Dinamo Minsk
Shakhtyor Soligorsk : Vitebsk
Tarpeda Minsk : BATE Borisov
25 September 2019
FC Slavia-Mozyr : Vitebsk
Gorodeya : Shakhtyor Soligorsk
27 September 2019
Dnyapro : Slutsk
FC Minsk : Energetyk-BDU
28 September 2019
BATE Borisov : Neman Grodno
Dinamo Brest : Tarpeda Minsk
FC Slavia-Mozyr : Gorodeya
Torpedo Zhodino : Gomel
29 September 2019
Dinamo Minsk : Shakhtyor Soligorsk
Vitebsk : Isloch
4 October 2019
Gorodeya : FC Minsk
Tarpeda Minsk : FC Slavia-Mozyr
5 October 2019
Energetyk-BDU : Vitebsk
Neman Grodno : Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk : Torpedo Zhodino
6 October 2019
Gomel : Dnyapro
Isloch : Dinamo Minsk
Slutsk : BATE Borisov
18 October 2019
FC Minsk : Tarpeda Minsk
19 October 2019
BATE Borisov : Gomel
Dinamo Minsk : Vitebsk
FC Slavia-Mozyr : Neman Grodno
20 October 2019
Dinamo Brest : Slutsk
Dnyapro : Shakhtyor Soligorsk
Torpedo Zhodino : Isloch
21 October 2019
Gorodeya : Energetyk-BDU
25 October 2019
Isloch : Dnyapro
Neman Grodno : FC Minsk
26 October 2019
Gomel : Dinamo Brest
Slutsk : FC Slavia-Mozyr
Tarpeda Minsk : Gorodeya
27 October 2019
Energetyk-BDU : Dinamo Minsk
Shakhtyor Soligorsk : BATE Borisov
Vitebsk : Torpedo Zhodino
30 October 2019
Dnyapro : BATE Borisov
FC Slavia-Mozyr : Dinamo Minsk
Tarpeda Minsk : Shakhtyor Soligorsk
1 November 2019
FC Minsk : Slutsk
Tarpeda Minsk : Energetyk-BDU
2 November 2019
BATE Borisov : Isloch
FC Slavia-Mozyr : Gomel
Gorodeya : Neman Grodno
3 November 2019
Dinamo Brest : Shakhtyor Soligorsk
Dnyapro : Vitebsk
Torpedo Zhodino : Dinamo Minsk
8 November 2019
Dinamo Minsk : Dnyapro
Gomel : FC Minsk
9 November 2019
Neman Grodno : Tarpeda Minsk
Shakhtyor Soligorsk : FC Slavia-Mozyr
Slutsk : Gorodeya
10 November 2019
Energetyk-BDU : Torpedo Zhodino
Isloch : Dinamo Brest
Vitebsk : BATE Borisov
23 November 2019
BATE Borisov : Dinamo Minsk
Dinamo Brest : Vitebsk
Dnyapro : Torpedo Zhodino
FC Minsk : Shakhtyor Soligorsk
FC Slavia-Mozyr : Isloch
Gorodeya : Gomel
Neman Grodno : Energetyk-BDU
Tarpeda Minsk : Slutsk
30 November 2019
Dinamo Minsk : Dinamo Brest
Energetyk-BDU : Dnyapro
Gomel : Tarpeda Minsk
Isloch : FC Minsk
Shakhtyor Soligorsk : Gorodeya
Slutsk : Neman Grodno
Torpedo Zhodino : BATE Borisov
Vitebsk : FC Slavia-Mozyr